صفحه داخلی آگهی

کافه رستوران هرمس

3.6
  1. خانه
  2. »
  3. کافی شاپ ها
  4. »
  5. کافه رستوران هرمس
کافه و رستوران هرمس
کافه و رستوران هرمس
کافه و رستوران هرمس
اطلاعات مهم
سیگار کشیدن: امکان سیگار کشیدن وجود ندارد
رزروتلفنی / بیرون بر: دارد/دارد
صبحانه: دارد
مکالمه کارکنان: انگلیسی , فارسی
اینترنت: دارد
آدرس:
اصفهان خیابان نظر شرقی کوچه کلیسا وانک کوچه جلفا, اصفهان, ایران
ساعت کار: 8:30 تا 23:30
اطلاعات تماس
توضیحات:

مجموعه رستوران هرمس شعبه اول خود را در سال ۱۳۹۰ افتتاح کرد که با استقبال بی نظیر مردم روبرو شد. پس از افتتاح مجموعه اصفهان سیتی سنتر رستوران هرمس شرایط را برای گسترش کار مناسب دیده و در نوروز سال ۱۳۹۴ موفق به افتتاح دومین شعبه خود گردید.
سپس در مهر ماه ۱۳۹۴ با برپایی یک کافه حرفه ای در مجموعه زمین های تنیس پرواز اصفهان و اسپانسرینگ اصلی مسابقات تنیس مسترز ایران (۱۶ نفر برتر رنکینگ ایران) با نام جام هرمس که فینال ان از طریق شبکه ورزش پخش مستقیم شد،برای اولین بار اشتیاق خود به وارد شدن در عرصه صنعت قهوه و کافه را نشان داد.
در تیر ماه سال ۱۳۹۵ مجموعه هرمس اولین بورو بار تخصصی خود را باز هم در مجموعه اصفهان سیتی سنتر افتتاح نمود. این کافه با شکل و شمایلی متفاوت در دکور و نیز در سرویس دهی و تسلط بر امر قهوه،به خصوص قهوه های دمی و بالا بردن سطح فرهنگ قهوه در اصفهان کار خود را اغاز نمود.
مجموعه هرمس با ساخت اولین کاروان تماما حرفه ای در ایران اقدام به وارد شدن به صنعت کافه های سیار کرد و برای اولین بار در مسابقات جایزه بزرگ تنیس،جام کازرونی (۱۳۹۵) از ان رونمایی نمود که با استقبال خوب مردم همراه شد و هم اکنون آماده همکاری میباشد.

تلفن: 5555 3555 031
ایمیل: info@hermescafe.ir
دسته بندی:

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

ارسال پیام به مدیر